Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
PERFERCT PUR - systemy ociepleń z użyciem pianki poliuretanowej
http://perfectpur.com.pl/
Witamy na stronie firmy PERFERCT PUR oferującej innowacyjne systemy ociepleń z użyciem pianki poliuretanowej. Technologia natrysku piany poliuretanowej jest dziś najskuteczniejszą, a tym samym bezkonkurencyjną metodą termo- i hydroizolacji, stosowaną w budownictwie na całym świecie. Celem naszej działalności jest profesjonalne, rzetelne i szybkie wykonanie usługi ocieplania budynków przemysłowych i mieszkalnych, optymalizacja kosztów związanych z ich ogrzewaniem i klimatyzacją, a tym samym dostarczenie naszym nawet najbardziej wymagającym Klientom komfortu, na który zasługują.

  Więcej

Firma JURANT
http://www.jurantplock.pl/
Firma JURANT została założona w 1991r., od tego czasu nieustannie oferuje usługi w zakresie: kompleksowych prac ziemnych; załadunku oraz wywozu urobku: ziemi ,gliny, gruzu itp.; wyburzenia budynków; transportu piasku, żwiru, tłucznia, humusu; wynajmu sprzętu budowlanego (samochody samowyładowcze, koparki, koparko-ładowarki, spycharki, kruszarki).

  Więcej

DREWNAR - Systemy Rekuperacji
http://rekuperatory.drewnar.pl/
Firma specjalizuje się w montażu systemów wymiany powietrza z odzyskiem ciepła - Rekuperacji. Dodatkowo świadczymy usługi natrysku izolacji poliuretanowych w budynkach. Gwarantuje to szczelność budynku a tym samym zwiększa wydajność systemu rekuperacji.

  Więcej

Sanitar - łazienki – umywalki i wanny
http://www.sanitarplock.pl/
Jesteśmy firmą oferującą szeroki wybór sprzętów do łazienek – m.in. wanien, kabin prysznicowych i umywalek. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Płocku.

  Więcej

Pracownia Architektoniczna - ARCHISPROJEKT
http://archis.webd.pl/
Pracownia Architektoniczna ARCHISPROJEKT - mgr inż. arch. Joanna Kwiatkowska - Kacprzak

  Więcej

Maperis - Nie projektujemy przypadków
http://maperis.pl/
Działamy w branży sanitarnej. Projektujemy, nadzorujemy, doradzamy i przeprowadzamy analizy. Oferujemy pełen pakiet usług związanych z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, grzewczymi, gazowymi i wentylacyjnymi. Wykonujemy badania termowizyjne. Współpracujemy z geodetami i geologami. Służymy też wsparciem w przygotowywaniu złożonych kosztorysów, opracowań i ekspertyz. Pomagamy uzyskiwać wymagane pozwolenia i asystujemy w przypadku problemów prawnych. Potrafimy także skutecznie negocjować.

  Więcej

Tartak Brudzeń- Płock i okolice
http://www.tombig.pl/
Specjalizujemy się w dostarczaniu materiałów do budowy więźb i pokryć dachowych oraz systemów rynnowych.Dodatkowo własny transport zapewnia dogodne i krótkie terminy dostaw do klienta zgodnie z jego potrzebami. To co nas wyróżnia na tle innych tartaków to szeroki wybór gotowych wyrobów do odbioru od zaraz.

  Więcej

Fresh Start Nieruchomości - Biuro Nieruchomości Płock
https://agencjafresh.pl/
Pracując pod marką Fresh Start Nieruchomości, moją misją jest stworzenie nowoczesnego, skutecznego biura nieruchomości – świadczenie usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym oraz pierwotnym, zapewniając swoim klientom najlepsze dostępne działania marketingowe usprawniające obrót w branży nieruchomości. Kładę główny nacisk na profesjonalizm oraz jakość wykonywanych usług, a także jak najlepsze kontakty interpersonalne z klientami.

  Więcej

Przedsiębiorstwo Usługowe ELEKTRONIK Patryk Skolasiński
http://elektronik.ns48.pl/
Przedsiębiorstwo Usługowe ELEKTRONIK Patryk Skolasiński w swojej ofercie posiada szeroki zakres usług: elektrycznych, elektroenergetycznych i ogólnobudowlanych. Zapewniamy kompleksową realizacje zadań oraz fachowe doradztwo techniczne.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry