Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Anna Niewiadomska - malarstwo
http://annaniewiadomska.pl
Jestem plastykiem zarówno z wykształcenia, jak i zamiłowania. Malowanie jest moją największą pasją, pozwalającą na pokazanie światu mojej prawdziwie artystycznej duszy. Od kiedy sięgam pamięcią, rysunek i malarstwo były nieodłączną częścią mojego życia, pomagającymi przenieść się do najgłębszych zakamarków mojej wyobraźni.

  Więcej

motorowodny.fun - rejsy motorówką po Wiśle, skutery wodne i kursy motorowodne
https://www.motorowodny.fun/
Organizujemy indywidualne rejsy po Wiśle na szybkiej motorówce 8 osobowej. Rejsy dla rodzin z dziećmi po dzikiej rzece Wiśle, jak i pełne adrenaliny szybkie pływanie na skuterach wodnych. Dla chętnych kursy motorowodne zakończone patentem sternika motorowodnego. Możliwość wynajęcia motorówki lub skutera wodnego.

  Więcej

Projektowanie stron internetowych - Płock, Sierpc, Gostynin, Kutno, Płońsk
https://strony-plock.pl/
Projektowanie stron internetowych - Płock, Sierpc, Gostynin, Kutno, Płońsk

  Więcej

PERFERCT PUR - systemy ociepleń z użyciem pianki poliuretanowej
http://perfectpur.com.pl/
Witamy na stronie firmy PERFERCT PUR oferującej innowacyjne systemy ociepleń z użyciem pianki poliuretanowej. Technologia natrysku piany poliuretanowej jest dziś najskuteczniejszą, a tym samym bezkonkurencyjną metodą termo- i hydroizolacji, stosowaną w budownictwie na całym świecie. Celem naszej działalności jest profesjonalne, rzetelne i szybkie wykonanie usługi ocieplania budynków przemysłowych i mieszkalnych, optymalizacja kosztów związanych z ich ogrzewaniem i klimatyzacją, a tym samym dostarczenie naszym nawet najbardziej wymagającym Klientom komfortu, na który zasługują.

  Więcej

Polka International - Skup i sprzedaż cieląt
http://polkainternational.pl/
Polka International Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się handlem bydłem głównie cielętami. Działalność rozpoczęliśmy na początku lat 90-tych i przez te wszystkie lata staliśmy się firmą wiarygodną wśród partnerów w kraju i zagranicą. Nasze zwierzęta sprzedajemy do wielu krajów europejskich głównie Holandii i Hiszpanii. Większość naszych zwierząt kupujemy bezpośrednio od rolników, oraz współpracujemy z wieloma dostawcami, którzy cenią naszą rzetelność i wiarygodność. Posiadamy nowocześnie zorganizowaną bazę eksportową, oraz profesjonalny transport gwarantujący wysoki standard przewozu zwierząt.

  Więcej

MDI - Mazowiecki Dostawca Internetu
http://m2.mdimedia.pl/
MDI - Mazowiecki Dostawca Internetu - gałąź działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo - Usługowego SoftNET istniejącego od 1996 roku, a zajmującego się sprzedażą, serwisem komputerów i urządzeń fiskalnych. MDI to jeden z największych lokalnych dostawców usług telekomunikacyjnych. MDI MEDIA jest firmą o zasięgu regionalnym. Działamy na terenie województwa mazwieckiego w powiecie gostynińskim a także na terenie okolicznych wsi.

  Więcej

Firma JURANT
http://www.jurantplock.pl/
Firma JURANT została założona w 1991r., od tego czasu nieustannie oferuje usługi w zakresie: kompleksowych prac ziemnych; załadunku oraz wywozu urobku: ziemi ,gliny, gruzu itp.; wyburzenia budynków; transportu piasku, żwiru, tłucznia, humusu; wynajmu sprzętu budowlanego (samochody samowyładowcze, koparki, koparko-ładowarki, spycharki, kruszarki).

  Więcej

Przewóz krajowy i zagraniczny - Classic Bus Płock
http://classicbus.pl/
Firma CLASSIC BUS pochodzi z Płocka, ale świadczy usługi na terenie całej Polski. Posiadamy licencję na przewóz międzynarodowy osób oraz certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób. Chcąc sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów stawiamy na bezpieczeństwo, zadowolenie oraz wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a dla każdego klienta przygotujemy indywidualną ofertę.

  Więcej

HydroMoc by Brożek - Treningi Płock
http://www.hydromoc.pl/
HYDROMOC to miejsce dla każdego kto lubi aktywnie spędzać czas, dba o swoją kondycję i zdrowie. W przyjaznej atmosferze podczas treningów grupowych uczymy techniki, przywracamy mobilność, budujemy siłę i wytrzymałość, zwiększamy życiową Moc.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry