Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
ViaAsperger - Zespół Aspergera, problemy wychowawcze, terapeuta Płock
http://www.viaasperger.pl/
Terapia dzieci i młodzieży z zespołem aspergera i problemami wychowawczymi. Pomoc dla rodziców dzieci z zaburzeniami. Gabinet terapeutyczno - pedagogiczny Płock.

  Więcej

Terapia dla zdrowia
http://www.terapiadlazdrowia.pl/
Problemy ortopedyczne, ból, stres, rwa kulszowa... zrób prezent sobie i bliskim. Wszystkich zainteresowanych terapią i masażem mieszkańców Płocka i okolic zapraszam do kontaktu.

  Więcej

ARMED - Specjalistyczny Sklep Zaopatrzenia Medycznego i Ortopedycznego
http://www.armed-plock.pl/
SKLEP ARMED powstał 30.12.1998 roku. Od początku istnienia sklep prowadzi działalność w zakresie sprzedaży sprzętu medycznego, ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych. W sklepie prowadzona jest sprzedaż detaliczna oraz realizowane są wnioski NFZ.

  Więcej

Zakład Optyczny Horyzont w Płocku
http://www.horyzontoptyk.pl/
Wykonujemy bezpłatne badania wzroku i oferujemy wszelkie usługi i naprawy oraz jako nieliczni dajemy możliwość wymiany szkieł do własnej oprawy.

  Więcej

Gabinet STREFA URODY
http://strefaurody-plock.pl/
Gabinet STREFA URODY powstał z myślą o wszystkich, którzy na moment chcą się zatrzymać i odpocząć przy magii zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Wyposażony jest w nowoczesną aparaturę, co w połączeniu z pasją, doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta sprawia, że można szybko zobaczyć upragnione efekty zabiegów.

  Więcej

Podarunek dla urody - Salon kosmetyczny Płock
http://laserowyplock.pl/
Gabinet kosmetyczny w Płocku. Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, depilację laserową, mezoterapię igłową, hennę i regulację brwi, manicure oraz pedicure.

  Więcej

Pięknie Dziś Wyglądasz - salon kosmetyczny - Podolszyce Północ
http://www.piekniedziswygladasz.pl/pl
Skrupulatnie przygotowana oferta zabiegowa i wyselekcjonowana aparatura wysokiej klasy pozwala na świadczenie profesjonalnych usług w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała. W ofercie salonu znajdują się m.in. leczenie trądziku, zabiegi odmładzające, wyszczuplające, modelujące sylwetkę, ujędrniające oraz usuwające cellulit. Szeroki zakres usług jest możliwy dzięki zaopatrzeniu salonu w nowoczesne i bezpieczne urządzenia takie jak np: Endermologia LPG, laserowa depilacja Spectek Medical, Oksybrazja Criss hydroxy, Karboksyterapia, Mezoterapia mikroigłowa Dermapen.

  Więcej

Sklep medyczno-ortopedyczny - Joanna
http://e-medycznyplock.pl/
Sklep prowadzi działalność w zakresie sprzedaży detalicznej produktu medycznego, ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Swoje działania ukierunkowujemy przede wszystkim na spełnienie oczekiwań naszych klientów, w związku z powyższym oferta sklepu dostosowuje się do bieżących potrzeb rynku lokalnego i ponadlokalnego.

  Więcej

Gabinet Stomatologiczny - Bożena Wojtczak
http://www.bozenawojtczak.pl/
Doświadczona i skuteczna stomatolog oraz dentysta protetyk Bożena Wojtczak z Płocka. Masz problem z zębem? Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego, który mieści się przy ul. Królewieckiej 25/7. Oferujemy najwyższej klasy opiekę stomatologiczną świadczoną przez najlepszego dentystę w Płocku!

  Więcej

AudioMedic - Gabinet Protetyki Słuchu
http://audiomedic.net/
Gabinet Protetyki Słuchu AudioMedic jest to jednoosobowa firma w osobie specjalisty audioprotetyka Bogusława Szymańskiego. Posiadam 13 letni staż pracy jako protetyk. Gabinet nie jest sklepem z aparatami słuchowymi , jest to miejsce w którym uzyskacie Państwo pomoc i poradę, bezpłatnie badanie słuchu a w przypadku potrzeby profesjonalne dopasowanie aparatów słuchowych.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry