Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Przewóz krajowy i zagraniczny - Classic Bus Płock
http://classicbus.pl/
Firma CLASSIC BUS pochodzi z Płocka, ale świadczy usługi na terenie całej Polski. Posiadamy licencję na przewóz międzynarodowy osób oraz certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób. Chcąc sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów stawiamy na bezpieczeństwo, zadowolenie oraz wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a dla każdego klienta przygotujemy indywidualną ofertę.

  Więcej

Wynajem autokarów i busów – firma EkoBus z Płocka
http://www.ekobus.pl/
Przedsiębiorstwo EkoBus posiada swoją siedzibę w Płocku. Nasze usługi obejmują przewóz osób, wynajem autobusów okolicznościowych i busów do ślubu lub na inne okazje. Prowadzimy wypożyczalnię busów, samochodów i autokarów, w której znajdziesz pojazdy sprawne i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa.

  Więcej

Autodata Polska - księgarnia motoryzacyjna dla profesjonalistów
http://www.sklep.autodata.pl/
Ten sklep internetowy jest efektem wieloletnich działań firmy Boruta Motors w zaopatrywaniu warsztatów i profesjonalistów z branży motoryzacyjnej w książki i materiały techniczne dotyczące pojazdów.

  Więcej

Serwis Samochodowy Płock - Najlepszy Wybór Dla Twojego Auta-Sprawdź
http://serwisplock.pl/
Jako serwis samochodowy mamy ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku, wśród klientów z Płocka i okolic, gdzie zaufała nam liczna grupa właścicieli pojazdów. Aspirujemy do miana zakładu nowoczesnego i przyjaznego dla Klienta.

  Więcej

PKN ORLEN
http://www.orlen.pl/PL/Strony/Default.aspx
Jesteśmy jedną z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Zajmujemy się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy, paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne. Posiadamy największą w Europie Centralnej sieć stacji paliw zlokalizowaną w Polsce, Niemczech, Czechach i na Litwie. Na stacjach oferujemy klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Zapleczem sieci detalicznej ORLENU jest efektywna infrastruktura logistyczna, składająca się z naziemnych i podziemnych baz magazynowych oraz sieci rurociągów dalekosiężnych.

  Więcej

Krygol - auto spa, myjnia, polerowanie lakieru, pranie tapicerki
http://www.krygol.pl/
Wykonujemy usługi takie jak: ochrona lakieru, zabezpieczenie lakieru, woski samochodowe, renowacja lakieru, impregnacja tapicerki materiałowej, pranie tapicerki, pielęgnacja skóry, renowacja skór, zabezpieczenie felg aluminiowych, pielęgnacja pojazdu oraz szereg innych usług związanych z kosmetyka aut i detailingu. Oferujemy również profesjonalne zabezpieczenia , łodzi i motocykli.

  Więcej

Płocki Serwis Komunikacyjny
http://plockibus.pl/
Prywatny serwis miłośników komunikacji miejskiej.

  Więcej

Płockie Forum Komunikacyjne
http://plockibus.phorum.pl/
Prywatne forum o transporcie publicznym w Płocku i okolicach

  Więcej

Galeria Płockich Autobusów
http://gpa.mazowsze.pl/
Zakres Galerii skupia się przede wszystkim na szeroko pojętej komunikacji zbiorowej w Płocku. W Galerii znajdują się także zdjęcia autobusów z innych miast i miejscowości, głównie z województwa mazowieckiego. Zdjęcia może zamieszczać każdy zarejestrowany użytkownik.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry