Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Fotograf ślubny Płock, zdjęcia ślubne na Mazowszu, sesje ślubne Płock
https://maciejkuswik.pl/
Regularnie świadczone usługi to przede wszystkim fotografia Ślubna, fotografia weselna, zdjęcia narzeczeńskie czy chrzty. Ten ostatni rodzaj zleceń ma szczególną wagę. Uwielbiam, gdy Para Młoda wraca do mnie po latach, abym sfotografował chrzest ich dziecka. Zawsze wtedy staram się zrobić jeszcze lepsze zdjęcia. Z każdym rokiem wykonuję również coraz więcej sesji rodzinnych oraz zdjęć portretowych.

  Więcej

Portal Płocka nPlock.pl
http://nplock.pl/
Nowoczesny portal, który współtworzą Mieszkańcy, pisząc o problemach, dzieląc się radościami, poradami. Niezależny portal piszący prawdę bez względu na opcję rządzącą. Nowatorski portal zmieniający się każdego dnia tak by sprostać oczekiwaniom naszych czytelników.

  Więcej

Sandra Panuś - Twoja osobista stylistka
http://sandrapanus.pl/
Związana z modą od 7 lat. Pasjonatka życia i mody. Blog to moje trzecie dziecko. Piszę o modzie użytkowej i rozkładam życie na części akceptując szczęścia. Doświadczam kulturę i aktywne spędzanie czasu wolnego.

  Więcej

Arkadiusz Gmurczyk
http://arekgmurczyk.pl/
Nazywam się Arkadiusz Gmurczyk i jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Płocku, pracuje na terenie całego kraju, chętnie podróżuję, zlecenia zagraniczne nie stanowią dla mnie problemu, wręcz przeciwnie-bardzo je lubię i są dla mnie ogromnie inspirujące.

  Więcej

Płock Żyje
http://plockzyje.pl/
Chcemy, żeby była to społeczność osób, które kochają Płock. Sami uwielbiamy to miasto – cały czas odkrywamy je, cieszymy się nim i dzielimy z innymi. Dlatego chcemy o naszym mieście dyskutować, opowiadać o nim i zmieniać. Chcemy pokazywać fajne inicjatywy, ciekawe miejsca i ludzi, którzy robią fajne rzeczy w Płocku.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry