Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Płockie Strony
Do katalogu dodawane są strony internetowe związane z miastem Płockiem oraz jego okolicznymi miejscowościami.
Serwis całkowicie moderowany
Serwis plockiestrony.pl jest w pełni moderowanym katalogiem stron, do którego dodawać wpisy mogą wyłącznie pracownicy Serwisu. Pozwala to zachować wysoką jakość oraz mocno uporządkowaną hierarchię naszego katalogu.
Możliwość proponowania stron
Zależy nam, aby Użytkownicy mieli możliwość wpływania na zawartość naszego Serwisu. W tym celu przygotowaliśmy formularz, za pomocą którego możecie Państwo przesłać do nas własne propozycje stron. Po dokonaniu weryfikacji i ewentualnej akceptacji Moderatora, strona zostanie dodana do naszego katalogu.
Funkcja oceniania stron
Wprowadziliśmy możliwość oceniania umieszczonych w Serwisie stron. Jeżeli chcecie Państwo podzielić się z innymi swoimi wrażeniami po odwiedzeniu strony lub skorzystaniu z usług proponowanych na stronie, jest to odpowiednie miejsce. Opinie są moderowane i dodawane po akceptacji przez pracowników Serwisu.
Możliwość zgłaszania wpisów
Udostępniamy funkcję zgłaszania wpisów, służącą do powiadamiania naszych pracowników o błędach lub nieaktualnych wpisach.
Zapraszamy do kontaktu
Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek uwagi, sugestie, propozycje lub inne sprawy, którymi chcielibyście się z nami podzielić, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.
O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry