Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
KRZEMPOL Zbigniew Krzemiński Skup bydła rzeźnego
https://krzempol.pl/
Firma Krzempol Zbigniew Krzemiński prowadzi objazdowy skup bydła na terenie powiatu płockiego i nie tylko.

  Więcej

Polka International - Skup i sprzedaż cieląt
http://polkainternational.pl/
Polka International Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się handlem bydłem głównie cielętami. Działalność rozpoczęliśmy na początku lat 90-tych i przez te wszystkie lata staliśmy się firmą wiarygodną wśród partnerów w kraju i zagranicą. Nasze zwierzęta sprzedajemy do wielu krajów europejskich głównie Holandii i Hiszpanii. Większość naszych zwierząt kupujemy bezpośrednio od rolników, oraz współpracujemy z wieloma dostawcami, którzy cenią naszą rzetelność i wiarygodność. Posiadamy nowocześnie zorganizowaną bazę eksportową, oraz profesjonalny transport gwarantujący wysoki standard przewozu zwierząt.

  Więcej

Hurtownia Leków Weterynaryjnych - WETLEK
http://www.wetlek.pl/
Hurtownia obsługuje wszystkie praktyki lekarskie weterynaryjne, zajmujące się różnymi gatunkami zwierząt. W związku z tym oferujemy bardzo szeroki asortyment produktów i każdy lekarz weterynarii znajdzie u nas pełną ofertę preparatów dostępnych na polskim rynku.

  Więcej

WESOŁE PSZCZOŁY - Pasieka
http://www.wesole-pszczoly.pl/
Jesteśmy naprawdę wesołymi pszczołami mieszkającymi na skraju lasu w podpłockim Niesłuchowie - nasza pasieka jest niewielką pasieką stacjonarną. Większość z nas mieszka w ulach wielkopolskich, a tylko dwie rodziny zamieszkują ule warszawskie zwykłe.

  Więcej

KANARKI - PŁOCK
http://kanarkiplock.manifo.com/
Obecnie jako emeryt spełniam swoje marzenie hodując te przepiękne ptaki - kanarki. Zajmuje się hodowlą kanarków takich jak: Arlekin portugalski, Koroniak niemiecki, kanarek czerwony intensywny i nieintensywny, czerwony koroniasty, gloster.

  Więcej

Mariusz i Sławomir Sołdańscy - hodowcy gołębi pocztowych
http://www.golebiesoldanski.pl/
Mariusz i Sławomir Sołdańscy - hodowcy gołębi pocztowych z Borkowa Kościelnego, Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych, Oddział 0281 Sierpc, Okręg Płock, Region I Łodź, PZHGP.

  Więcej

Kerry Blue Terrier - Hodowla - Z Płockiego Wzgórza
http://kerryblue.pl/
Kerry Blue Terrier - Hodowla - Z Płockiego Wzgórza

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry