Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
motorowodny.fun - rejsy motorówką po Wiśle, skutery wodne i kursy motorowodne
https://www.motorowodny.fun/
Organizujemy indywidualne rejsy po Wiśle na szybkiej motorówce 8 osobowej. Rejsy dla rodzin z dziećmi po dzikiej rzece Wiśle, jak i pełne adrenaliny szybkie pływanie na skuterach wodnych. Dla chętnych kursy motorowodne zakończone patentem sternika motorowodnego. Możliwość wynajęcia motorówki lub skutera wodnego.

  Więcej

HydroMoc by Brożek - Treningi Płock
http://www.hydromoc.pl/
HYDROMOC to miejsce dla każdego kto lubi aktywnie spędzać czas, dba o swoją kondycję i zdrowie. W przyjaznej atmosferze podczas treningów grupowych uczymy techniki, przywracamy mobilność, budujemy siłę i wytrzymałość, zwiększamy życiową Moc.

  Więcej

Płockie Stowarzyszenie Aikido Ren Shin w Płocku
http://www.renshin.pl/
W Płocku naszą działalność rozpoczęliśmy w 1998 r. kiedy to powstało Płockie Stowarzyszenie Aikido i Iaido. W 2002 r. przekształciło się ono w Płockie Stowarzyszenie Aikido Ren Shin i pod tą nazwą występuje do dnia dzisiejszego.

  Więcej

Taekwon-do Cobra Team | Taekwondo dla każdego
http://www.piotrgracki.com/
Treningi podzielone są na grupy wiekowe, a program dostosowany jest do wieku i umiejętności ćwiczących. Systematyczne trenowanie Taekwondo poprawi Tobie i Twojemu dziecku pewność siebie, kondycję oraz zdrowie.

  Więcej

Krav Maga & Fitness - bezpieczeństwo, zdrowie, uroda
http://kravtrening.pl/
Wszystkie nasze zajęcia mają za zadanie poprawę zdrowia, wyglądu, pewności siebie oraz naukę zachowania w niebezpiecznych sytuacjach i ochronę bliskich. Przychodzą do nas i zostają z nami niesamowici ludzie.

  Więcej

Strona Klubu Sportowego Masovia w Płocku
http://www.ksmasovia.pl/
Klub Sportowy Masovia pragnie zaprosić wszystkich chętnych, dzieci, młodzież i dorosłych, do udziału w zajęciach sekcji badmintona.

  Więcej

Centrum Szkoleniowe AIKINUR
http://www.aikinur.pl/
Centrum Szkoleniowe AIKINUR zostało stworzone z myślą o połączeniu ze sobą dwóch pasji naszego życia, jakimi są aikido i nurkowanie oraz doświadczenia zawodowego w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Więcej

Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
http://www.aeroklubplock.pl/
Wśród członków Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej są przedstawiciele większości sportów związanych z lataniem. Od modelarstwa kosmicznego po pilotów wykonujących akrobacje lotnicze. Możesz się z nimi spotkać, porozmawiać i zobaczyć czy to sport dla Ciebie. Jeśli zechcesz spróbować, zapraszamy.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry