Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Gabinet psychoterapii - Kamila Majerowska
http://psychoterapia-majerowska.pl/
Nazywam się Kamila Majerowska i jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień (certyfikat PARPA Nr 1874). Posiadam certyfikat potwierdzający moje kwalifikacje w zakresie prowadzenia terapii schematów. Od 2015 roku prowadzę gabinet psychoterapii. Pomagam osobom uzależnionym oraz ich rodzinom. Oferuję pomoc terapeutyczną dla osób współuzależnionych oraz DDA i DDD. Pracuję w podejściu humanistycznym. Posiadam wieloletnie doświadczenie w terapii indywidualnej i grupowej oraz w prowadzeniu warsztatów umiejętności psychospołecznych.

  Więcej

IW Gabinet Kosmetyczny
http://www.iw-gabinet.pl/
Jest to miejsce, gdzie możecie Państwo znaleźć coś dla ciała, jak i zarówno ducha. Kosmetyka jest również dla nas pasją i sztuką, dlatego zapraszam wszystkich miłośników piękna do naszego gabinetu, gdzie czeka na Państwa szereg usług w postaci zabiegów relaksacyjnych oraz pielęgnacyjnych. Posiadamy 11-letnie doświadczenie poparte szkołą kosmetyczną i kursami doszkalającymi oraz certyfikatami, dlatego możemy zaoferować Państwu najwyższy poziom świadczonych usług.

  Więcej

ViaAsperger - Zespół Aspergera, problemy wychowawcze, terapeuta Płock
http://www.viaasperger.pl/
Terapia dzieci i młodzieży z zespołem aspergera i problemami wychowawczymi. Pomoc dla rodziców dzieci z zaburzeniami. Gabinet terapeutyczno - pedagogiczny Płock.

  Więcej

Terapia dla zdrowia
http://www.terapiadlazdrowia.pl/
Problemy ortopedyczne, ból, stres, rwa kulszowa... zrób prezent sobie i bliskim. Wszystkich zainteresowanych terapią i masażem mieszkańców Płocka i okolic zapraszam do kontaktu.

  Więcej

ARMED - Specjalistyczny Sklep Zaopatrzenia Medycznego i Ortopedycznego
http://www.armed-plock.pl/
SKLEP ARMED powstał 30.12.1998 roku. Od początku istnienia sklep prowadzi działalność w zakresie sprzedaży sprzętu medycznego, ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych. W sklepie prowadzona jest sprzedaż detaliczna oraz realizowane są wnioski NFZ.

  Więcej

Gabinet STREFA URODY
http://strefaurody-plock.pl/
Gabinet STREFA URODY powstał z myślą o wszystkich, którzy na moment chcą się zatrzymać i odpocząć przy magii zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Wyposażony jest w nowoczesną aparaturę, co w połączeniu z pasją, doświadczeniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta sprawia, że można szybko zobaczyć upragnione efekty zabiegów.

  Więcej

Podarunek dla urody - Salon kosmetyczny Płock
http://laserowyplock.pl/
Gabinet kosmetyczny w Płocku. Oferujemy zabiegi na twarz i ciało, depilację laserową, mezoterapię igłową, hennę i regulację brwi, manicure oraz pedicure.

  Więcej

Pięknie Dziś Wyglądasz - salon kosmetyczny - Podolszyce Północ
http://www.piekniedziswygladasz.pl/pl
Skrupulatnie przygotowana oferta zabiegowa i wyselekcjonowana aparatura wysokiej klasy pozwala na świadczenie profesjonalnych usług w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała. W ofercie salonu znajdują się m.in. leczenie trądziku, zabiegi odmładzające, wyszczuplające, modelujące sylwetkę, ujędrniające oraz usuwające cellulit. Szeroki zakres usług jest możliwy dzięki zaopatrzeniu salonu w nowoczesne i bezpieczne urządzenia takie jak np: Endermologia LPG, laserowa depilacja Spectek Medical, Oksybrazja Criss hydroxy, Karboksyterapia, Mezoterapia mikroigłowa Dermapen.

  Więcej

Sklep medyczno-ortopedyczny - Joanna
http://e-medycznyplock.pl/
Sklep prowadzi działalność w zakresie sprzedaży detalicznej produktu medycznego, ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Swoje działania ukierunkowujemy przede wszystkim na spełnienie oczekiwań naszych klientów, w związku z powyższym oferta sklepu dostosowuje się do bieżących potrzeb rynku lokalnego i ponadlokalnego.

  Więcej

Stomatologia estetyczna Bożena Wojtczak
http://www.bozenawojtczak.pl/
W naszym gabinecie oferujemy cały wachlarz zabiegów stomatologicznych - od stomatologii zachowawczej, gdzie oferujemy wypełnienia i wybielanie pojedynczych zębów przez stomatologię estetyczną, gdzie wykonujemy wybielanie zębów i korekcję kształtu zębów po protetykę gdzie wykonujemy korony porcelanowe i mosty porcelanowe.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry