Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Elektromechanika Samochodowa Tyc
http://elektromechanika-tyc.pl/
Jestem wyspecjalizowanym mechanikiem z wieloletnim doświadczeniem. Przyprowadź swoje auto do serwisu, gdzie sprawdzę i dopilnuję, by wróciło do Ciebie profesjonalnie naprawione.

  Więcej

Oski-Bus Tomasz Tyszkiewicz
http://oski-bus.pl/
Zajmujemy się przewozem osób, paczek, przesyłek oraz przeprowadzkami . Obsługujemy klientów na terenie Polski, Niemiec, Belgii I Holandii. Działamy w systemie (door to door) . Oferujemy fachową obsługę z długoletnim doświadczeniem. Busy wyposażone są w klimatyzację , DVD, WiFi. Klienci są indywidualnie ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków (NW). Dla stałych klientów oferujemy 6 przejazd z rabatem 50%. Oferujemy wyjazdy grupowe na lotniska, imprezy okolicznościowe i inne. Grupy powyżej 5 osób, w każdy region Europy.

  Więcej

Auto-Serwis -Okręgowa stacja kontroli pojazdów - Gostynin
http://kontrolapojazdowgostynin.pl/
Jesteśmy przykładem profesjonalnej stacji okręgowej, oferującej okresowe badania techniczne pojazdów. Oferujemy również szeroki wachlarz napraw, m.in. geometrię zawieszenia 3D, naprawy układów hamulcowych, usługi wymiany opon i wyważania kół. Wykonujemy komputerową diagnostykę pojazdów i silników, a także serwis klimatyzacji.

  Więcej

Wigma - Autonaprawa - Podstawowa stacja kontroli pojazdów
http://www.wigma-autonaprawa.pl/
Wigma Autonaprawa | Zakład Usługowo-Handlowy świadczący usługi z zakresu automechaniki - podstawowa stacja kontroli pojazdów, auto-serwis, wymiana opon, naprawy bieżące, pomoc drogowa, sprzedaż samochodów i wiele innych.

  Więcej

PeterGum
http://peter-gum.pl/
Nasza firma powstała w 1979 roku jako nieduże przedsiębiorstwo rodzinne. Od samego początku profil działalności skierowany był w stronę motoryzacji. Na początku była to obsługa i bieżnikownie opon. Z czasem rozszerzona została o stację kontroli pojazdów oraz mechanikę pojazdową.

  Więcej

Stacja kontroli pojazdów Płock
http://www.badaniatechniczneplock.pl/
Firma powstała w 2006 roku. Od samego początku, związana jest z branżą motoryzacyjną. Na początku zakres działalności obejmował mechanikę pojazdową, z czasem firma rozszerzyła zakres świadczonych usług o okręgowe stacje kontroli pojazdów.

  Więcej

Stacja Kontroli Pojazdów Płock
http://www.skpplock.pl/
Wykonujemy badania techniczne pojazdów w pełnym zakresie. Przeglądy okresowe i dodatkowe, wszelkich typów pojazdów drogowych.

  Więcej

Żawakol - Centrum Rekreacyjno-Szkoleniowe | Transport i Spedycja | Stacja Benzynowa
http://www.zawakol.pl/
Żawakol - Centrum Rekreacyjno-Szkoleniowe | Transport i Spedycja | Stacja Benzynowa

  Więcej

Laweta i holowanie Płock
http://lawetapłock.pl/
Twoje auto zawiodło? Popsuł się motor, a może quad? Potrzebujesz holowania auta/pojazdu? A może cięższy sprzęt jak wózek widłowy, albo jakąś maszynę rolniczą czy budowlaną, traktor czy betoniarkę? Nie zwlekaj tylko dzwoń do NAS. Pracujemy dla Ciebie przez 24h na dobę. Jeszcze nikogo nie zawiedliśmy. Staniemy na głowie aby Ci pomóc!

  Więcej

Przewóz krajowy i zagraniczny - Classic Bus Płock
http://classicbus.pl/
Firma CLASSIC BUS pochodzi z Płocka, ale świadczy usługi na terenie całej Polski. Posiadamy licencję na przewóz międzynarodowy osób oraz certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób. Chcąc sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów stawiamy na bezpieczeństwo, zadowolenie oraz wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a dla każdego klienta przygotujemy indywidualną ofertę.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry