Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Anna Niewiadomska - malarstwo
http://annaniewiadomska.pl
Jestem plastykiem zarówno z wykształcenia, jak i zamiłowania. Malowanie jest moją największą pasją, pozwalającą na pokazanie światu mojej prawdziwie artystycznej duszy. Od kiedy sięgam pamięcią, rysunek i malarstwo były nieodłączną częścią mojego życia, pomagającymi przenieść się do najgłębszych zakamarków mojej wyobraźni.

  Więcej

Zespół Muzyczny PRETEKST - Wesela, imprezy, bale, Płock, Wrocław
http://zespol-pretekst.pl/
Dobre humory nigdy nas nie opuszczają, a Ci którzy już nas poznali przyznają, że nasze występy to ogrom mocy i mnóstwo pozytywnych wibracji przekazywanych uczestnikom zabawy. Nasze różnorodne doświadczenia muzyczne mają duży wpływ na wykreowanie rozpoznawalnego brzmienia i niepowtarzalny charakter zespołu, a muzyka wykonywana na żywo zapewnia zawsze nowe wrażenia artystyczne. Każdą imprezę prowadzimy inaczej, żywiołowo wciągając przy tym do zabawy większość gości.

  Więcej

Msza Trydencka w Płocku
http://www.trydenckaplock.pl/
Witryna niniejsza służy jako środek komunikacji dla osób z Płocka i okolic, pragnących uczestniczyć we Mszach św. trydenckich, sprawowanych co niedziela w Płocku.

  Więcej

PlayDJs - DJ, wodzirej i konferansjer
http://playdjs.pl/
Działamy od 2010 r. na początku pod nazwą Flesh Agency w 2015 r. zmieniliśmy nazwę na Playdjs. Zrzeszamy grupę kilkunastu zawodowych DJ-jów, konferansjerów i wodzirejów z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy imprezy typu wesela, eventy, studniówki i inne imprezy okolicznościowe.

  Więcej

Adwokat Kościelny Płock - unieważnienie małżeństwa, rozwód kościelny
http://www.adwokatkoscielny.eu/
Kancelaria Prawno – Kanoniczna Adam Michalski została założona w 2011 r. przez Adama Michalskiego, który pełni funkcję adwokata kościelnego przy Sądzie Biskupim w Płocku. W zakres działalności Kancelarii Prawno – Kanonicznej wchodzi także udzielanie porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego oraz prawa handlowego. Kancelaria Prawno – Kanoniczna stale współpracuje z Kancelarią Adwokacką mecenas Agnieszki Sumińskiej z siedzibą w Płocku.

  Więcej

Muzeum Diecezjalne w Płocku
http://www.mdplock.pl/
Muzeum Diecezjalne w Płocku im. bł. abpa Antoniego Juliana Nowowiejskiego

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry