Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Msza Trydencka w Płocku
http://www.trydenckaplock.pl/
Witryna niniejsza służy jako środek komunikacji dla osób z Płocka i okolic, pragnących uczestniczyć we Mszach św. trydenckich, sprawowanych co niedziela w Płocku.

  Więcej

PlayDJs - DJ, wodzirej i konferansjer
http://playdjs.pl/
Działamy od 2010 r. na początku pod nazwą Flesh Agency w 2015 r. zmieniliśmy nazwę na Playdjs. Zrzeszamy grupę kilkunastu zawodowych DJ-jów, konferansjerów i wodzirejów z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzimy imprezy typu wesela, eventy, studniówki i inne imprezy okolicznościowe.

  Więcej

Adwokat Kościelny Płock - unieważnienie małżeństwa, rozwód kościelny
http://www.adwokatkoscielny.eu/
Kancelaria Prawno – Kanoniczna Adam Michalski została założona w 2011 r. przez Adama Michalskiego, który pełni funkcję adwokata kościelnego przy Sądzie Biskupim w Płocku. W zakres działalności Kancelarii Prawno – Kanonicznej wchodzi także udzielanie porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego oraz prawa handlowego. Kancelaria Prawno – Kanoniczna stale współpracuje z Kancelarią Adwokacką mecenas Agnieszki Sumińskiej z siedzibą w Płocku.

  Więcej

Muzeum Diecezjalne w Płocku
http://www.mdplock.pl/
Muzeum Diecezjalne w Płocku im. bł. abpa Antoniego Juliana Nowowiejskiego

  Więcej

Płockie Stowarzyszenie - LuxFamilia
http://luxfamilia.pl/
Jednym z głównych celów działalności Płockiego Stowarzyszenia LuxFamilia jest utworzenie i prowadzenie placówki szkolnej na terenie Płocka - Niepublicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym MENTOR, która oparta będzie na modelu edukacji, który odnosi wielkie sukcesy w 38 krajach na świecie oraz w kilku miastach na terenie naszego kraju.

  Więcej

Płocki Instytut Wydawniczy
https://wydawnictwo.plock.pl/
Płocki Instytut Wydawniczy jest wydawnictwem Diecezji Płockiej, istniejącym od 1958 roku. Głównym zadaniem Instytutu jest prowadzenie działalności wydawniczej na rzecz Diecezji Płockiej oraz wspieranie inicjatyw o charakterze naukowym i dydaktycznym. Wydawnictwo współpracuje z Wydziałem Duszpasterskim i Katechetycznym Kurii Diecezjalnej Płockiej, Wyższym Seminarium Duchownym oraz innymi ośrodkami akademickimi. W ramach swojej działalności Płocki Instytut Wydawniczy oferuje przygotowanie do druku książek, podręczników, albumów, kalendarzy, folderów okolicznościowych itp.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry