Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Gospodarstwo Agroturystyczne - MACIEJÓWKA
http://www.maciejowka.com.pl/
Gospodarstwo Agroturystyczne MACIEJÓWKA oferuje bliskość natury, rodzinną atmosferę, urok prostoty i domowe specjały. To wspaniały przepis na udane przyjęcie JUBILEUSZOWE, KOMUNIJNE, INTEGRACYJNE, KONSOLACYJNE czy po prostu spędzenie miłych chwil z rodziną.

  Więcej

OJO NEGRO - Hodowla psów i koni
http://www.ojonegro.pl/
Zajmujemy się hodowlą psów i koni w malowniczej miejscowości Borowiczki-Pieńki (okolice Słupna). Od wielu lat hodujemy owczarki niemieckie oraz konie huculskie. Ponadto zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem psów.

  Więcej

Husse Polska - karma dla psów i kotów
http://www.husse.pl/
Husse - szwedzka karma dla psów i kotów Husse Polska. Zdrowy styl życia dla psów, kotów i koni.

  Więcej

Stadnina koni - Stajnia Victoria
http://www.victoria.blizej24.pl/
Nasza stajnia jest miejscem skupiającym ludzi z nieprzeciętną pasją i gigantycznym zamiłowaniem. Te cechy wymieszane z odrobiną dobrego humoru i twórczej inwencji tworzą niezapomnianą końską atmosferę!

  Więcej

Centrum Jazdy Konnej w Płocku
http://www.jazdykonne-plock.pl/
W Centrum Jazdy Konnej można nie tylko pojeździć rekreacyjnie, ale także pod okiem doświadczonego instruktora nauczyć się jazdy konnej. Dla każdego dobierzemy odpowiedniego konia i ustalimy indywidualny program nauki. Wszystkie nasze konie pod siodło są łagodne i spokojne. Oferujemy prowadzenie na lonży czy też przejażdżki w terenie dla zaawansowanych. Przy udziale lekarza specjalisty odbywają się tu zajęcia z hipoterapii. Posiadamy również wóz typu western idealny na plenerowe wycieczki oraz powozy wypożyczane na śluby.

  Więcej

STADO OGIERÓW W ŁĄCKU
http://stadoogierow.pl
Zasadniczym zadaniem Stada jest służenie polskiemu rolnictwu, przez podnoszenie jakości hodowanych koni na terenie działania Stada. Drogą do tego jest pozyskiwanie i utrzymywanie ogierów różnych ras i typowo najwyższej wartości hodowlanej, organizowanie sieci punktów kopulacyjnych, organizacja imprez jeździeckich i hodowlanych, traktowanych jako próby selekcyjne, branie udziału wspólnie z pracownikami PZHK w licencji ogierów, rejestracji klaczy, przeglądach młodzieży i opisie źrebiąt.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry