Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Centrum Medyczne Borowiczki Sp. z o.o.
http://www.borowiczki.pl/
Minęło już 10 lat jak Centrum Medyczne Borowiczki Sp. z o.o. niesie pomoc ludziom chorym. Od 2000 roku mamy podpisanych kilka umów z kasą chorych, obecnie z NFZ. Przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00. Zakład zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Charakterystyczną cechą jest miła wręcz domowa atmosfera w zakładzie.

  Więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne - RODZINA
http://centrumrodzina.pl/
Centrum Medyczne RODZINA jest szybkim, niezawodnym i troskliwym wykonawcą usług medycznych. Wiedza i doświadczenie naszego personelu są ważnym fundamentem wzrostu firmy z korzyścią dla pacjentów.

  Więcej

NASZE ZDROWIE - wynajmujemy gabinety specjalistom
http://naszezdrowie.biz.pl/
Nasze Zdrowie to miejsce, w którym specjaliści z zakresu ochrony zdrowia prowadzą swoje prywatne praktyki. Przyjmują tutaj m.in. specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa, ortopedii, chorób wewnętrznych, chirurgii, dermatologii, wenerologii, endokrynologii, pediatrii, a także psychiatrzy, psychologowie i seksuolodzy.

  Więcej

Prestige Medical Services - Centrum Medyczne
http://prestigemedical.pl
Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i laboratoryjną w takich specjalnościach jak: chirurgia, endokrynologia, ortopedia, dermatologia, kardiologia i kardiochirurgia, diagnostyka USG, reumatologia, dietetyka, kosmetyka estetyczna.

  Więcej

Centrum medyczne - Omega
http://www.cmomega.pl
NZOZ Centrum Medyczne Omega rozpoczął działalność w 1999 roku. Pacjentów leczymy nieodpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (podstawowa opieka zdrowotna, poradnie specjalistyczne). Świadczymy też usługi medyczne, odpłatne oraz dla osób prywatnych. Pacjenci objęci są całodobową opieką lekarską.

  Więcej

Centrum Medyczne - Medica
http://cmmedica.pl
Misją Centrum Medycznego Medica jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb zdrowotnych pacjentów. Jakość leczenia i obsługi naszych pacjentów jest dla nas najważniejsza.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry