Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
MIEJSKI UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY - PŁOCK
http://www.muksplock.pl/
Podstawowym zadaniem klubu jest szkolenie dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo oraz szlifowanie ich talentów. Od lat budujemy świadomość i zainteresowanie lekkoatletyką wśród mieszkańców Płocka.

  Więcej

Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy - Viktoria Płock
http://www.viktoria-plock.pl/
Kształtowanie młodzieży poprzez czynne uprawianie sportu w duchu patriotycznych i chrześcijańskich postaw, Poznawanie piękna ojczystego kraju i jego historii, Upamiętnianie historycznych wydarzeń i kolejnych rocznic odzyskania niepodległości przez Polskę, Rozwijanie tężyzny fizycznej i aktywności ruchowej.

  Więcej

Płockie Towarzystwo Triathlonu - DELTA
http://pttdelta.pl/
Celem towarzystwa jest rozwój, podnoszenie poziomu sportowego oraz popularyzacja triathlonu w Płocku i regionie.

  Więcej

Biegaj z Dymkiem
http://www.biegajzdymkiem.pl/
Jeżeli poszukujecie treningu dopasowanego do własnych możliwości to zapraszam do grupy treningowej Biegaj z Dymkiem. Oferuję przygotowania do biegów ulicznych, przełajowych i na bieżni. Preferowany zakres dystansów od 3000 m do 42195 metrów.

  Więcej

Stowarzyszenie Płock Biega - No Age Limit
http://plockbiega.pl/
Nasz Klub Biegowy utworzyliśmy 4 listopada 2014 roku. Skupia on zawodników z dużą wiedzą i doświadczeniem osiągających świetne wyniki na zawodach w kraju i za granicą oraz amatorów pasjonatów dla których bieganie to więcej niż hobby, którzy mają satysfakcję i radość z codziennego biegania.

  Więcej

Płockie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
http://tkkfplock.pl
Jako członkowie amatorskiego klubu sportowego pn. "Płockie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej" chcielibyśmy zaprosić wszystkich pasjonatów biegania do przyłączenia się do naszego grona.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry