Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
GRUPA MICHALSKI - Dariusz Michalski
http://www.detektywmichalski.pl/
Nasza firma działa na terenie całej Polski i poza jej granicami od roku 2005. Posiadamy uprawnienia do wykonywania działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz usług detektywistycznych, na podstawie wpisu do rejestru działalności detektywistycznej MSWiA. Dajemy Państwu gwarancję rzetelności, profesjonalizmu i całkowitej dyskrecji.

  Więcej

Horus - silne wsparcie dla Twojego biznesu
http://horusplock.pl/
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk świadczy kompleksowe usługi w zakresie: ochrony osób i mienia, sprzątania obiektów oraz terenów zewnętrznych, agencji pracy tymczasowej.

  Więcej

Agencja Ochrony HUZAR
http://www.huzar-ochrona.pl/
Agencja Ochrony HUZAR swoje doświadczenia opiera na podstawie kilkunastoletniej działalności na rynku ochrony. Firma istnieje od roku 1998 ,a obszarem świadczenia usług zgodnie z koncesją objęty jest cały kraj. Posiadając odpowiedni potencjał kadrowy i sprzętowy (łączność i środki przymusu bezpośredniego, broń obiektowa) jesteśmy przygotowani do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości świadczonych usług.

  Więcej

ORLEN Ochrona Sp. z o.o.
http://www.orlenochrona.pl/
ORLEN Ochrona Sp. z o.o. w związku ze specyfiką prowadzonej działalności skupia się w szczególności na bezpieczeństwie Klientów z segmentu jednostek strategicznych dla gospodarki kraju, obiektów podlegających obowiązkowej ochronie oraz obiektów, których profil działalności związany jest z wysokim poziomem ryzyka operacyjnego (przemysł rafineryjno - petrochemiczny).

  Więcej

ORION Ochrona
http://www.orionochrona.pl/
ORION Ochrona jest firmą zajmującą się ochroną osób i mienia, ochroną osobistą oraz konwojowaniem wartości na podstawie Koncesji Nr L - 213/08 wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Naszą specjalizacją jest również kompleksowe utrzymanie czystości (sprzątanie budynków i terenów zewnętrznych) oraz pielęgnacja zieleni.

  Więcej

Agencja Ochrony DES
http://ochronaplock.pl/
Agencja Ochrony DES Jacek Dobrogoszcz jest koncesjonowaną firmą obejmującą swoim zasięgiem cały kraj. Zdobyte doświadczenie pozwala nam osiągnąć najwyższą skuteczność naszych działań i zaoferować gwarancję pełnego bezpieczeństwa.

  Więcej

Agencja Ochrony mienia i usług detektywistycznych TOP-SEKRET
http://www.top-sekret.com.pl/pl
Agencja aktualnie monitoruje około 850 systemów alarmowych usytuowanych w różnych obiektach w tym w obiektach, które z uwagi na zagrożenie lub wartość dla gospodarki narodowej podlegają obowiązkowej ochronie.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry