Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Hurtownia Elektryczna Kopel w Płocku
https://www.kopel.pl/kopel-plock
Hurtownia Elektryczna Kopel w Płocku oferuje swoim klientom z Płocka i okolic bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych m.in.: kable i przewody, systemy prowadzenia kabli i przewodów, rury osłonowe, aparatura elektryczna, rozdzielnie, szafy i obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, słupy oświetleniowe, automatyka, napędy, narzędzia, baterie i latarki.

  Więcej

PPHU ElektroLab - Laboratorium Mikroelektroniki w Płocku
http://www.elektrolab.pl/
Główną profesją działalności jest naprawa mikroelektroniki, automatyki przemysłowej, tworzenie nowych rozwiązań w dziedzinie elektroniki i mechatroniki na specjalne potrzeby innych firm. Drugą gałęzią uzupełniającą jest odzysk danych z różnego rodzaju pamięci. Posiadamy dobrze wyposażone i rozbudowane laboratorium elektroniki i mikroelektroniki tworzymy projekty bazując na mikroprocesorach Atmel, Microchip, Texas Instruments, Analog Device, St i inne.

  Więcej

Mercomp Płock Sp. z o.o.
http://mercomp.eu/
Mercomp Płock Sp. z o.o. - istniejąc od 1984 roku (przekształcenie od 01.06.1994 roku), oferuje w branży pomiarów i automatyki, elektrycznej do 1 kV i teletechnicznej: projektowanie, kompletacje dostaw, prefabrykacje, montaże, rozruchy, produkcję szafek ochronnych do aparatury kontrolno-pomiarowej i automatycznej w wykonaniu zwykłym i antystatycznym, aparaturę i osprzęt producentów krajowych i zagranicznych.

  Więcej

Automatyka Spawalnictwo Serwis
http://ass.info.pl/
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm z branży spawalniczej, posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Początki działalności w 2000 roku to głównie naprawy i przeglądy techniczne, wszelkiego rodzaju urządzeń automatyki przemysłowej i spawalniczej.

  Więcej

Genway - Monitoring, wideodomofony, inteligenty dom, sejfy, interkom, systemy zabezpieczeń
https://www.genway.pl/
Genway - Monitoring, wideodomofony, inteligenty dom, sejfy, interkom, systemy zabezpieczeń

  Więcej

Milex - systemy nawadniania
http://www.milex.pl/
Zyskaliśmy uznanie w oczach Klientów, którzy docenili nasze produkty: zraszacze ogrodowe, wykorzystywane do nawadniania boisk trawiastych, szkółek leśnych, a także pól uprawnych, linie kroplujące, a także nowoczesne systemy nawadniania trawników i ogrodów.

  Więcej

Noveo
http://www.noveo.com.pl/
Pracujemy tak, aby każdy bez wahania mógł powiedzieć NOVEO to firma z charakterem, profesjonalna i rzetelna.

  Więcej

Chłodnictwo P.P.H.U. Mirosław Drajkowski
http://chlodnictwopphu.pl/
Jesteśmy firmą zajmującą się naprawami, modernizacją i serwisem urządzeń chłodniczych, automatyki przemysłowej oraz mechaniką pojazdową i PROFESJONALNYM SERWISEM KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ.

  Więcej

CLIMA HIT
http://www.climahit.pl/
Celem firmy jest chęć dostarczenia klientom najlepszych rozwiązań technologicznych i designerskich, w zakresie Ogrzewania, Klimatyzacji oraz Wentylacji.

  Więcej

Usługi Elektryczne - Wiesław Jabłoński
http://www.uslugielektryczne.pl/
Na wszystkie prace posiadamy odpowiednie uprawnienia energetyczne, pomiarowe i budowlane. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Zawsze dbamy o dobrą jakość naszych usług i odpowiadamy na każdą potrzebę naszych klientów związaną z elektryką i energetyką.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry