Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Fresh Start Nieruchomości - Biuro Nieruchomości Płock
https://agencjafresh.pl/
Pracując pod marką Fresh Start Nieruchomości, moją misją jest stworzenie nowoczesnego, skutecznego biura nieruchomości – świadczenie usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym oraz pierwotnym, zapewniając swoim klientom najlepsze dostępne działania marketingowe usprawniające obrót w branży nieruchomości. Kładę główny nacisk na profesjonalizm oraz jakość wykonywanych usług, a także jak najlepsze kontakty interpersonalne z klientami.

  Więcej

Aspect Nieruchomości - Oddział Płock
http://www.plock.aspect.info.pl/
Nieruchomości to nasza pasja i zajmujemy się nią od wielu lat. Zadowolenie klienta jest dla inspiracja do szukania rozwiązań znacznie wykraczających poza standardową jakość obsługi. Aspect Nieruchomości jako ogólnopolska sieć biur posiada szeroką ofertę, a każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie. Zależy nam na satysfakcji klienta, dlatego towarzyszymy mu przez cały proces realizacji transakcji, zwracając szczególną kwestię na dbanie o jego interes. Inwestując własny czas, zaangażowanie i środki finansowe wykonujemy szereg czynności zmierzających do finalizacji transakcji czyli sprzedaży, kupna , najmu, wynajmu nieruchomości.

  Więcej

Prestiż Nieruchomości - Biuro Nieruchomości Płock
http://www.prestiz-plock.pl/
Biuro nieruchomości Prestiż - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Płock i okolice. Zapraszamy do współpracy.

  Więcej

Biuro Obrotu Nieruchomościami - REZYDENCJA
http://plocknieruchomosci.pl
Znajomość rynku nieruchomości pozwala nam spełnić Państwa oczekiwania i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. O swoich klientów troszczymy się od momentu podpisania umowy pośrednictwa kupna bądź sprzedaży aż do dnia przeniesienia własności. W tym czasie zbieramy komplet dokumentów, sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, pomagamy w uzyskaniu kredytów, uzgadniamy warunki potrzebne do zawarcia danej umowy. Z naszymi klientami rozstajemy się dopiero w dniu przekazania kluczy i spisania protokołów zdawczo-odbiorczych.

  Więcej

ATRIUM – Nieruchomości Anna Stępniak
http://atrium-plock.pl
Atrium jest firmą prowadzącą działalność z zakresie obrotu nieruchomościami od 2004r., która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne) na terenie Płocka i okolic.

  Więcej

Biuro Nieruchomości GEA
http://www.geanieruchomosci.pl
Biuro Nieruchomości GEA istnieje na rynku płockim od 1998r. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz nieruchomości komercyjnych.

  Więcej

Biuro Nieruchomości - L O K U M
http://www.lokumnieruchomosci.pl
Od 1995r. działamy jako profesjonalna firma z uprawnieniami Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (licencja nr 1907 ) świadcząc usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości we własnej siedzibie przy ul. Królewieckiej 20 w Płocku.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry