Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
AnnDesign - Fajny sklep z oryginalnymi dekoracjami
https://anndesign.com.pl/
Nazywam się Anna Zołoteńko i jestem właścicielką sklepu AnnDesign. Serdecznie zapraszam na zakupy w moim miejscu. Jest ono serdeczne, fachowe, miłe. Projektowanie Wnętrz to pasja, która w moim przypadku jest również tradycją rodzinną. Tworzę to miejsce razem z moją niezastąpioną ekipą i mam nadzieję, że znajdziecie tu Państwo coś dla siebie.

  Więcej

Pracownia MoniVic
http://monivic.pl/
W tej pracowni chcę Państwa zarażać swoimi pasjami. To miejsce to nie tylko sklep z farbami , meblami i innymi artykułami do dekoracji. Przede wszystkim to miejsce spotkań ludzi twórczych. W naszej pracowni odbywają się warsztaty i szkolenia.

  Więcej

My Art - Pracownia Artystyczna
http://myartplock.pl/
Myślę ze projektowanie i florystyka choć to inne dziedziny znakomicie się uzupełniają. Obie pozwalają na wyrażenie siebie i kształtują wyobraźnie.

  Więcej

PAB MEBLE
http://www.pabmeble.eu/
PAB Meble jest firmą produkującą meble na zamówienie. Istniejemy na rynku od 1989 roku.

  Więcej

Pracownia Projektowo - Inwestycyjna ALTA
http://www.alta.net.pl
Pracownia Projektowo - Inwestycyjna ALTA prowadzi działalność w dwóch blokach tematycznych. Pierwszy z nich to projektowanie budowlane obejmujące zagadnienia budownictwa ogólnego, sanitarnego i drogowego. Drugi blok to projektowanie wnętrz z inwestorstwem zastępczym w zakresie kompleksowego wykończenia i wyposażenia wnętrz.

  Więcej

Dr House Studio
http://www.drhousestudio.pl
Zespół dr House Studio zaprasza do swojej Pracowni Projektowania Wnętrz oraz sklepu z elementami dekoracyjnymi z siedzibą w Płocku. U nas znajdziesz oryginalne i jedyne w swoim rodzaju tapety, fototapety oraz obrazy, które odświeżają i ożywiają wnętrza. Jesteśmy pasjonatami projektowania wnętrz, dlatego każde zlecenie to dla nas wyzwanie i staramy się spełnić je w stu procentach. Kompleksowo, z fachowym wsparciem i poradą, wieloma świeżymi pomysłami i nietuzinkowymi rozwiązaniami przystępujemy do aranżacji i dekoracji domu, mieszkania, biura i wszelkich innych pomieszczeń.

  Więcej

Pracownia architektoniczna - BKProjekt
http://www.bkprojekt.com
Zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej jak również aranżacją wnętrz. Tworzymy projekty z myślą o indywidualnych potrzebach inwestorów z dbałością o wykorzystanie naturalnych walorów otoczenia.

  Więcej

STOLMAX - Meble
http://www.stolmax-meble.pl
Firma Stolmax powstała w 1998 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, na niestandardowe meble, dostosowane do gustu i wymagań Klientów. Ponadto od wielu lat nasza Firma znajduje się w Ogólnopolskiej sieci studiów kuchennych MAX KUCHNIE.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry