Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
ConsTechnik - Artur Szymeon
http://constechnik.pl/
ConsTechnik z siedziba w Płocku to rozwijająca się od 1998 roku firma, świadcząca usługi z zakresu robót montażowych i spawalniczych, remontowo-budowlanych oraz utrzymania czystości, a także transportowe. Wspólnie z naszymi Partnerami biznesowymi realizujemy projekty inwestycyjne na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej.

  Więcej

Horus - silne wsparcie dla Twojego biznesu
http://horusplock.pl/
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Horus Krzysztof Olczyk świadczy kompleksowe usługi w zakresie: ochrony osób i mienia, sprzątania obiektów oraz terenów zewnętrznych, agencji pracy tymczasowej.

  Więcej

ATEB - Agencja Pracy Tymczasowej
http://www.ateb.pl/
ATEB s.c. jest Agencją Pracy Tymczasowej, specjalizującą się w doradztwie personalnym i rekrutacji personelu dla przedsiębiorstw poszukujących profesjonalnej kadry pracowniczej.

  Więcej

Workshop Bemanning - HR Hunters - Agencja pracy Norwegia
http://workshop.pl/
Witamy w oddziale rekrutacyjnym norweskiej agencji zatrudnienia pracowników w branży budownictwa mieszkaniowego, drogowego i przemysłowego.

  Więcej

Doradztwo Personalne SET
http://www.setdoradztwo.pl/
Kadra Doradztwa Personalnego SET to specjaliści w swoich dziedzinach. Interdyscyplinarny zespół psychologów, socjologów oraz specjalistów zarządzania i marketingu doskonale orientuje się, jakie potrzeby mają pracodawcy i jak doradzać, aby osiągnęli oni wyznaczone cele.

  Więcej

Contract Sp. z o.o.
http://www.contractpraca.pl/
Firma Contract Sp. z o.o. jako certyfikowana Agencja Zatrudnienia świadczy usługi w zakresie rekrutacji oraz wynajmu kadry menadżerskiej, pracowników umysłowych oraz pracowników fizycznych różnych branż i specjalności.

  Więcej

PHU FUX
http://www.fux-plock.pl/
Celem firmy jest współpraca z firmami, które ze względu na szybki rozwój, w pewnych okresach potrzebują zwiększonej liczby pracowników. Podstawową część naszych zleceń stanowią prace spawalnicze i montażowe wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, kotłów energetycznych oraz rurociągów za stali czarnej i nierdzewnej.

  Więcej

Zerke - Agencja Pracy Płock
http://www.zerke.pl/
Jesteśmy firmą specjalizującą się w doradztwie personalnym i rekrutacji personelu dla przedsiębiorstw poszukujących profesjonalnej kadry pracowniczej. Nasza oferta skierowana jest w głównej mierze do przedsiębiorstw pragnących zaoszczędzić w kosztach zatrudnienia oraz do tych Państwa, którzy na lokalnym rynku pracy nie potrafią znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy. W krótkim czasie znajdziemy wykwalifikowanych pracowników z odpowiednim doświadczeniem.

  Więcej

Agencja Pracy PRP Solutions
http://www.prpsolutions.eu/
Prowadzimy działalność w zakresie kompleksowej obsługi klienta pod względem zarządzania personelem oferując m.in. usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, consultingu, a także outsourcingu. Zajmujemy się pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracowników z Polski lecz również z krajów takich jak Bułgaria, Węgry ,Rumunia czy Litwa do pracy dla firm z Europy Zachodniej.

  Więcej

Agencja Zatrudnienia WORK-INFO
http://www.work-info.com.pl/
Agencja Zatrudnienia WORK-INFO oferuje usługi pracy dla wszystkich pracodawców, którzy szukają pracowników chcących uzupełnić swoje zasoby kadrowe oraz dla tych, którzy szukają pracy, stosując przy tym nowoczesne rozwiązania z zakresu HR.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry