Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Przedsiębiorstwo Budowlane - Polbud
http://pbpolbud.pl/
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlano montażowej wykonujemy prace budowlane, inżynieryjne, instalacyjne oraz drogowe, a także jesteśmy producentem ekologicznych zbiorników żelbetowych na ścieki (tzw. szamb betonowych).

  Więcej

MiK Beton Sp. z o.o.
http://mikbeton.pl/
Firma MiK Beton Sp. z o.o. (dawniej P.P.H.U. MiK Jąderko Krzysztof) od 2007 r. prowadzi działalność ogólnopolską w zakresie sprzedaży kruszyw o różnych frakcjach na potrzeby dróg krajowych i autostrad. Od 2013r. firma MiK jest producentem atestowanego betonu.

  Więcej

Repro Sp. z o.o.
http://repro-plock.pl/
Firma REPRO Sp. z o. o. powstała w 1988 roku. Początkowo firma wykonywała prace ogólnobudowlane, a od 2005 r. realizujemy roboty budowlane i sanitarne w zakresie budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego oraz infrastruktury towarzyszącej. Posiadamy własny węzeł betoniarski, za pomocą którego wytwarzamy betony towarowe o różnych parametrach technicznych.

  Więcej

BASERO - Beton
http://www.basero.pl
Dostarczamy beton twarowy na budowy w Płocku i jego okolicach zarówno na inwestycje publiczne, przemysłowe, drogowe i indywidualne. W dalszych latach działalności firma rozwinęła produkcję prefabrykatów betonowych: ogrodzenia żelbetowe, płyty MON, bloczki betonowe, krawężniki, obrzeża, kostka betonowa.

  Więcej

Wixbud
http://www.wixbud.pl
Prowadzimy prace budowlano-montażowe obiektów o zróżnicowanym standardzie i przeznaczeniu. Realizujemy obiekty od przemysłowo-handlowych po osiedla mieszkaniowe i domy. Prowadzimy sprzedaż betonu towarowego i wynajem maszyn budowlanych. Świadczymy usługi transportowe.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry