Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Agroturystyka MARIANKA
http://www.agromariankagostynin.pl/
Agromarianka położona jest na terenie Gostynińsko-Włocławskiego parku Krajobrazowego. Rozciąga się na 12 hektarach prywatnego terenu, rozłożonego wśród pól, lasów i łąk. Na terenie znajduje się staw w którym jest możliwość łowienia ryb. Przylatują tu żurawie, bociany, dzikie gęsi i kaczki. W pobliżu okolicy znajdują się liczne czyste jeziora : Skrzyneckie, Goreńskie, Przytomne, Białe, Sumino, Lucieńskie.

  Więcej

SIEDLISKO - POD LIPĄ - ANNA FISCHBACH
http://www.podlipa.com.pl/
Gospodarstwo znajduje się na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego,na dużej 6.5 ha działce, gospodarstwo agroturystyczne położone bezpośrednio nad Jeziorem Lucieńskim (pow. 208 ha) w sąsiedztwie dużych kompleksów leśnych.

  Więcej

Agroturystyka Lewmarhuta
http://lewmarhuta.pl/
Obiekt położony jest na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorem Przytomnym, w pobliżu obszaru leśnego. W odległości 12 km Gostynin. W Gostyninie jest bardzo ładny kryty basen, wkrótce będą termy. Ok. 100 km od Warszawy i Łodzi.

  Więcej

Agroturystyka Anna Sikorska
http://www.agrosikorska.pl/
Gospodarstwo nasze znajduje się we wsi Białe k. Gostynina nad jeziorem Białym, które jest najczystsze na Pojezierzu Gostynińskim. Malowniczo położone, z dala od zgiełku miast, pośród lasów, w otulinie parku krajobrazowego bogatego w wiele gatunków roślin i zwierząt.

  Więcej

Osada Młynarza - Radotki
http://osadamlynarza.pl/
Osada Młynarza to gospodarstwo agroturystyczne niedaleko Płocka. Obiekt znajduje się w malowniczej dolinie Skrwy i z trzech stron otoczony jest rzeką.

  Więcej

Gospodarstwo Agroturystyczne Agro Wiesiek - Jezioro Białe
http://www.agrowiesiek.pl/
Nasze Gospodarstwo jest zlokalizowane we wsi Białe k/Gostynina nad jeziorem Białym w województwie mazowieckim (w b. woj. płockim). Główną jego zaletą jest usytuowanie w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora: budynek mieszkalny z pokojami do wynajęcia jest oddalony od lustra wody o 25 m.

  Więcej

Gospodarstwo Agroturystyczne nad Jeziorem Białym
http://agroturystyka-biale.pl/
Nasze gospodarstwo usytuowane jest 25m od lustra wody, dlatego jest idealnym miejscem na wypoczynek całą rodziną. Nie ma też znaczenia kiedy przyjedziesz – czy w zimie czy w lecie bowiem gospodarstwo agroturystyczne jest całoroczne.

  Więcej

Gospodarstwo Agroturystyczne - MACIEJÓWKA
http://www.maciejowka.com.pl/
Gospodarstwo Agroturystyczne MACIEJÓWKA oferuje bliskość natury, rodzinną atmosferę, urok prostoty i domowe specjały. To wspaniały przepis na udane przyjęcie JUBILEUSZOWE, KOMUNIJNE, INTEGRACYJNE, KONSOLACYJNE czy po prostu spędzenie miłych chwil z rodziną.

  Więcej

OJO NEGRO - Hodowla psów i koni
http://www.ojonegro.pl/
Zajmujemy się hodowlą psów i koni w malowniczej miejscowości Borowiczki-Pieńki (okolice Słupna). Od wielu lat hodujemy owczarki niemieckie oraz konie huculskie. Ponadto zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem psów.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry