Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Alfa Medyczna - portal Ośrodka Rehabilitacyjnego z siedzibą w Płocku
http://alfamedyczna.pl/
Leczenie w ramach NFZ, ośrodek rehabilitacji dziennej, konsultacje lekarskie, rehabilitacja ambulatoryjna, rehabilitacja lecznicza, fizykoterapia, kinezyterapia, masaż leczniczy, rehabilitacja pourazowa, terapia przeciwobrzękowa, kinezjotaping, klawiterapia.

  Więcej

Akmedic Rehabilitacja
http://www.akmedic-rehabilitacja.pl/
Jestem fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w pracy ze sportowcami, między innymi piłkarzami ręcznymi (kadra narodowa), pływakami, motocyklistami, siatkarzami, sporty walki i piłkarzami nożnymi. Prowadzę zajęcia dla przyszłych masażystów w Medycznej Szkole Policealnej w Płocku.

  Więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne - RODZINA
http://centrumrodzina.pl/
Centrum Medyczne RODZINA jest szybkim, niezawodnym i troskliwym wykonawcą usług medycznych. Wiedza i doświadczenie naszego personelu są ważnym fundamentem wzrostu firmy z korzyścią dla pacjentów.

  Więcej

HOTEL DĘBOWA GÓRA - Active & Spa
http://www.hoteldebowagora.pl
Urokliwa lokalizacja wśród zieleni i nad jeziorem, komfortowe pokoje, apartamenty oraz studia rodzinne, relaksująca strefa SPA&Wellnes z grotą solną i siłownią – prezentujemy wszystkim zapracowanym i pragnącym spokoju Hotel Dębowa Góra Active & SPA. Ten nowoczesny, przestronny hotel pod Warszawą jest gwarancją nie tylko najwyższej jakości usług odnowy biologicznej i masaży relaksacyjnych, ale też miłej, serdecznej obsługi, która dba o to, aby wypoczynek – nawet najkrótszy – został w pamięci Gości na długo.

  Więcej

Prestige Medical Services - Centrum Medyczne
http://prestigemedical.pl
Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną i laboratoryjną w takich specjalnościach jak: chirurgia, endokrynologia, ortopedia, dermatologia, kardiologia i kardiochirurgia, diagnostyka USG, reumatologia, dietetyka, kosmetyka estetyczna.

  Więcej

Centrum Medyczne - Medica
http://cmmedica.pl
Misją Centrum Medycznego Medica jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb zdrowotnych pacjentów. Jakość leczenia i obsługi naszych pacjentów jest dla nas najważniejsza.

  Więcej

Centrum Rehabilitacji Medycznej Milenium
http://www.rehabilitacja-milenium.pl
Centrum Rehabilitacji Medycznej Milenium dzięki nowoczesnym i zróżnicowanym metodom rehabilitacji i leczenia podnosi jakość życia pacjentów w długotrwałych schorzeniach, po urazach i operacjach. Naszym Celem jest przywrócenie chorym utraconych sprawności, podjęcie działań zapobiegających ich powstawaniu, przyśpieszenie wytwarzania zastępczych mechanizmów kompensujących w przypadku powstania trwałych uszkodzeń morfologicznych. Odzyskanie przez naszych pacjentów sprawności fizycznej, poprawy samopoczucia jest dla nas zadaniem priorytetowym.

  Więcej

Krzysztof Tomiński – magister rehabilitacji
http://kregoslup-plock.pl
Krzysztof Tomiński – jestem płocczaninem, magistrem rehabilitacji, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Odbyłem również roczne podyplomowe studia menedżerskie w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej, a także kilka kursów z zakresu fizjoterapii, m.in. kilkustopniowy kurs diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego w Poznaniu.

  Więcej

ORLIMED Rehabilitacja
http://www.orlimed.pl
Witam na stronie gabinetu ORLIMED Rehabilitacja

  Więcej

Tomasz Kowalczyk mgr fizjoterapii
http://fizjowpunkt.pl
Obecnie jestem magistrem fizjoterapii - absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyłem w 2014 r. W czasie ich trwania oraz po ich ukończeniu miałem cały czas kontakt ze światem medycznym i fizjoterapeutycznym. Uczestniczyłem w konferencjach naukowych, w szkoleniach i oczywiście praktykowałem ten zawód.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry