Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Kancelaria Adwokacka - Adam Dobrogoszcz
http://adwokat-dobrogoszcz.pl/
Kancelaria Adwokacka zajmuje się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz organów jednostek samorządu terytorialnego – w zakresie: prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego i prawa pracy. Zajmujemy się reprezentacją naszych Klientów przed sądami i urzędami administracji publicznej, a także sporządzaniem opinii prawnych, umów cywilnoprawnych i pism procesowych. Ponadto Kancelaria oferuje stałą obsługę prawną dla przedsiębiorców.

  Więcej

Adwokat Marta Wach - Porady prawne
https://www.kancelariawach.pl/
Prawnik Marta Wach oferuje porady prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego i administracyjnego na terenie Płocka, Sierpca, Płońska i Gostynina.

  Więcej

MOSIŃSKI Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Jawna
http://www.mkancelaria.pl/
Kancelaria to zespół czterech doświadczonych prawników z uprawnieniami (radca prawny/adwokat) z radcą prawnym Andrzejem Mosińskim jako prawnikiem zarządzającym kancelarią. Specjalizujemy się w prowadzeniu sporów sądowych przed wszystkimi sądami, obsłudze prawnej przedsiębiorców, analizie umów tak dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych.

  Więcej

Piotr Wołyniak Adwokat - Kancelaria Adwokacka
http://www.piotrwolyniak.pl/
Kancelaria świadczy usługi z wielu dzień prawa. Przede wszystkim zajmujemy się obsługą osób fizycznych i podmiotów gospodarczych w zakresie prawa karnego i gospodarczego. Oczywiście świadczymy również usługi z takich dzień prawa jak szeroko rozumiane prawo cywilne tj. prawo zobowiązań (umowy), prawo spadkowe, prawo rodzinne oraz prawo pracy.

  Więcej

Prywatna Kancelaria Adwokat Ewy Tłuchowskiej
http://tluchowska.pl/
Wszechstronność oferty wynika z ogromnego doświadczenia zawodowego adwokat Ewy Tłuchowskiej oraz możliwości skonsultowania konkretnego zagadnienia z innymi adwokatami, specjalistami, a także biegłymi.

  Więcej

Kancelaria Adwokacka Skorupscy w Płocku
http://kancelaria-adwokacka-plock.pl/
Kancelaria adwokacka Skorupscy to zespół doświadczonych prawników w Płocku. Zajmujemy się różnymi gałęziami prawa, w szczególności: prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo karne, prawo karne wykonawcze.

  Więcej

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Marcin Piotrowski
http://marcinpiotrowski.com.pl/
W 2001 roku powołałem do życia Kancelarię Adwokacką, która skupiała się na obsłudze podmiotów postępowania karnego oraz świadczeniem usług w zakresie obsługi prawnej małych i średnich przedsiębiorstw. Moim zamiarem było zbudowanie podmiotu świadczącego nowoczesną obsługę prawną, ale osadzonego w głębokim poszanowaniu zasad etyki adwokackiej oraz tradycji Adwokatury Polskiej.

  Więcej

Kancelaria Adwokacka Płock - Adwokat Jacek Pijanowski & Adwokat Honorata Żółtowska-Szostek
http://adwokatplock.com.pl/
Kancelaria Adwokacka jako pierwsza indywidualna i najstarsza w Płocku, funkcjonuje na rynku od 1992r. Pierwsza siedziba kancelarii mieściła się w Płocku przy ul. Kolegialnej 1. Obecnie od 2003r. kancelaria mieści się w budynku przy ul. Kwiatka 8 lok. 9 w Płocku. W kancelarii pomoc prawną świadczy dwóch adwokatów: założyciel kancelarii adwokat Jacek Pijanowski i adwokat Honorata Żółtowska-Szostek. Kancelaria zatrudnia na stałe jednego aplikanta adwokackiego.

  Więcej

Adwokat Sylwia Okonkowska-Pyszyńska
http://adwokatwplocku.pl/
Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Sylwię Okonkowską-Pyszyńską świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, osobom prawnym, jednostkom organizacyjnym. Zapewnia obsługę prawną przedsiębiorcom, organom jednostek samorządu terytorialnego i innym. Pomoc prawna świadczona jest poprzez występowanie przed sądami, urzędami, organami ścigania, organami państwowymi, różnymi organizacjami i innymi podmiotami, sporządzanie środków odwoławczych, sporządzanie pism procesowych w postępowaniu sądowym jak i pism pozasądowych, sporządzanie opinii prawnych oraz udzielanie porad prawnych.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry