Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
FixKomp - serwis i usługi informatyczne
http://fixkomp.pl/
Kompleksowe usługi z zakresu serwisowania urządzeń tj. komputery, tablety, telefony, konsole oraz nawigacje. Dla firm oferujemy usługi informatyczne dopasowane do konkretnych potrzeb zapewniające ciągłą oraz stabilną pracę całej infrastruktury informatycznej. Zajmujemy się także tworzeniem stron internetowych dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

  Więcej

AZET - Komputery, Kasy Fiskalne, Laptopy
http://www.azet.pl/
Firma została założona 1 września 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą komputerów, akcesoriów oraz oprogramowania i gier komputerowych. Z upływem czasu, rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż i serwisowanie urządzeń fiskalnych.

  Więcej

ITSFIX - SERWIS KOMPUTEROWY I USŁUGI INFORMATYCZNE
https://itsfix.pl/
Nasza firma działa na płockim rynku już 14 lat, w międzyczasie mieliśmy okazję współpracować z szeregiem firm o zasięgu lokalnym jak i globalnym. Doświadczenie wyniesione z współpracy z firmami z sektora energetycznego dało nam możliwość dostępu do najnowszych technologii informatycznych stosowanych w biznesie. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać większości zleceń które zlecają nam klienci.

  Więcej

E-integra Sp. z o.o.
http://www.eintegra.pl
Oferujemy kompleksowy zestaw usług i rozwiązań informatycznych, które dostosowujemy do Twoich wymagań tak, aby wspierały Cię w realizacji wyznaczonych celów. Pomożemy Ci skupić się na rozwoju podstawowej działalności, podczas gdy my zajmiemy się resztą procesów związanych systemami informatycznymi.

  Więcej

NETDATA | Usługi IT, serwis komputerowy, projektowanie stron www
http://netdata.pl
Firma NETDATA jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze IT. Z powodzeniem udaje nam się połączyć zasoby techniczne i personalne, umiejętnie te zasoby wykorzystujemy i staliśmy się w ostatnich latach stabilnym i wiarygodnym partnerem na rynku.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry