Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Firma Rekord s.c.
http://www.rekord.plock.pl/
Firma Rekord s.c. zarejestrowana w 1993 r. zajmuje się głównie produkcją, wdrożeniem i serwisowaniem oprogramowania. Podstawowa działalność firmy obejmuje realizację projektów począwszy od analizy potrzeb poprzez projektowanie, wykonywanie, dostarczanie, wdrożenia i serwisowanie systemów informatycznych. Misją Firmy jest rzetelne dostarczanie rozwiązań informatycznych, które sprostają wymaganiom klientów. Od 2004 roku oferujemy zupełnie nowy, wykorzystujący najnowocześniejsze technologie system informatyczny REKORD SQL do zarządzania małą i średnią firmą, zgodny z polskimi przepisami księgowymi i dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.

  Więcej

Autodata Polska - księgarnia motoryzacyjna dla profesjonalistów
http://www.sklep.autodata.pl/
Ten sklep internetowy jest efektem wieloletnich działań firmy Boruta Motors w zaopatrywaniu warsztatów i profesjonalistów z branży motoryzacyjnej w książki i materiały techniczne dotyczące pojazdów.

  Więcej

kopering.net - strony internetowe
http://www.kopering.net/
Zajmuje się tworzeniem stron internetowych i sklepów internetowych dla firm wspierając ich proces promocyjny, automatyzując tym samy ich działalność. Wśród konkurencji staram się wyróżniać oryginalnymi pomysłami oraz rzetelną pracą na rzecz swoich klientów.

  Więcej

AZET - Komputery, Kasy Fiskalne, Laptopy
http://www.azet.pl/
Firma została założona 1 września 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą komputerów, akcesoriów oraz oprogramowania i gier komputerowych. Z upływem czasu, rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż i serwisowanie urządzeń fiskalnych.

  Więcej

BiuroMAX Płock - Serwis Komputery Oprogramowanie
http://www.biuromax.com/
Od początku istnienia szczególny nacisk kładziemy na sprawnej i profesjonalnej obsłudze klientów. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług oraz atrakcyjne ceny sprawiają iż jesteśmy przyjaznym i cenionym partnerem wielu firm oraz instytucji.

  Więcej

ALLTECH - Informatyka
http://alltech.pl/pl
W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim rzetelnością i uczciwością. Przez lata udało na się nawiązać współpracę olbrzymim gronem stałych klientów dzięki którym staliśmy się jedną z największych firm w branży IT w Polsce.

  Więcej

SoftHard S.A.
http://www.softhard.com.pl/
Kluczowym elementem naszej działalności jest tworzenie, rozwój, wdrażanie oraz serwis Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów zajmujemy się również dostawą oraz serwisem sprzętu komputerowego. Doradzamy w wyborze serwerów i rozwiązań sieciowych. Świadczymy usługi hostingu, projektowania, instalacji oraz konfiguracji systemów do pracy zdalnej i mobilnej.

  Więcej

BLACREA
http://blacrea.pl
Jesteśmy twórcami rozwiązań internetowych i mobilnych dla małych i średnich firm. Tworzymy strony internetowe, sklepy, aplikacje, bazy danych, systemy CMS, CRM i ERP. Blacrea powstała z trwającej już ponad 10 lat pasji do programowania, którą łączymy z wiedzą z zakresu ekonomii i marketingu. Dzięki temu połączeniu współpracujące z nami firmy uzyskują doskonałe rezultaty w komunikacji z klientami w sieci, ciągle powiększając grono odbiorców swoich produktów i usług.

  Więcej

NETDATA | Usługi IT, serwis komputerowy, projektowanie stron www
http://netdata.pl
Firma NETDATA jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą w sektorze IT. Z powodzeniem udaje nam się połączyć zasoby techniczne i personalne, umiejętnie te zasoby wykorzystujemy i staliśmy się w ostatnich latach stabilnym i wiarygodnym partnerem na rynku.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry