Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
FixKomp - serwis i usługi informatyczne
http://fixkomp.pl/
Kompleksowe usługi z zakresu serwisowania urządzeń tj. komputery, tablety, telefony, konsole oraz nawigacje. Dla firm oferujemy usługi informatyczne dopasowane do konkretnych potrzeb zapewniające ciągłą oraz stabilną pracę całej infrastruktury informatycznej. Zajmujemy się także tworzeniem stron internetowych dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

  Więcej

AZET - Komputery, Kasy Fiskalne, Laptopy
http://www.azet.pl/
Firma została założona 1 września 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą komputerów, akcesoriów oraz oprogramowania i gier komputerowych. Z upływem czasu, rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż i serwisowanie urządzeń fiskalnych.

  Więcej

Maxikomp - komputery, serwis, kasy fiskalne
http://www.maxikomp.pl/
W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości sprzęt komputerowy, notebooki większości światowych producentów, kasy fiskalne, oprogramowanie, sprzęt do monitoringu, drukarki, materiały biurowe oraz eksploatacyjne.

  Więcej

BiuroMAX Płock - Serwis Komputery Oprogramowanie
http://www.biuromax.com/
Od początku istnienia szczególny nacisk kładziemy na sprawnej i profesjonalnej obsłudze klientów. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług oraz atrakcyjne ceny sprawiają iż jesteśmy przyjaznym i cenionym partnerem wielu firm oraz instytucji.

  Więcej

GEOINF Dystrybucja Podzespołów Komputerowych i Telewizji Przemysłowej
http://www.geoinf.pl/
Firma Geoinf jest obecna na rynku IT od 1996 roku. Zajmujemy się dystrybucją podzespołów komputerowych oraz telewizji przemysłowej. Jesteśmy lokalnym dystrybutorem zaopatrującym codziennie naszych klientów w produkty branży IT.

  Więcej

Serwis komputerowy Płock i okolice
http://www.kameg.pl/
Długoletnie doświadczenie w zakresie naprawy, diagnostyki sprzętu komputerowego i oprogramowania, ciągły rozwój i podnoszeniu kwalifikacji umożliwia coraz lepiej spełniać oczekiwania klienta.

  Więcej

Computer Pilot - Serwis laptopów
http://www.computerpilot.pl/
Dzięki doświadczeniu i posiadaniu specjalistycznego sprzętu firmy reeco jesteśmy w stanie naprawić większość usterek występujących komputerach przenośnych. Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych z dysków twardych i pamięci wymiennych oraz sprzedażą używanych laptopów.

  Więcej

ELEKTRONIKA I FOTO SERWIS
http://www.serwis-plock.eu/
Jesteśmy najlepiej wyspecjalizowanym serwisem laptopów i aparatów cyfrowych w Płocku. Naprawiamy także sprzęt rtv, telewizory LCD / LED, audio hi-fi oraz niwelatory (jako jedyny serwis w okolicy). Zajmiemy się dowolną inną elektroniką użytkową i profesjonalną, także bardzo nietypową.

  Więcej

ALLTECH - Informatyka
http://alltech.pl/pl
W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim rzetelnością i uczciwością. Przez lata udało na się nawiązać współpracę olbrzymim gronem stałych klientów dzięki którym staliśmy się jedną z największych firm w branży IT w Polsce.

  Więcej

SoftHard S.A.
http://www.softhard.com.pl/
Kluczowym elementem naszej działalności jest tworzenie, rozwój, wdrażanie oraz serwis Zintegrowanego Systemu Informatycznego Papirus SQL. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów zajmujemy się również dostawą oraz serwisem sprzętu komputerowego. Doradzamy w wyborze serwerów i rozwiązań sieciowych. Świadczymy usługi hostingu, projektowania, instalacji oraz konfiguracji systemów do pracy zdalnej i mobilnej.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry