Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Usługi Piotr Paśnik - Naprawa biżuterii, zegarmistrz
http://www.pasnikplock.pl/
Oferujemy w Płocku następujące usługi: usługi zegarmistrzowskie (naprawa i serwis zegarków i zegarów) usługi złotnicze (naprawa i serwis biżuterii, naprawa okularów, powiększanie i pomniejszanie pierścionków), dorabianie kluczy, wyrabianie pieczątek.

  Więcej

Firma jubilerska AURUM
http://www.aurumsierpc.pl/glowna/index/index
W naszej ofercie znajdziecie Państwo biżuterię złotą i srebrną zarówno dla osób ceniących elegancję i prostotę, jak również ekstrawagancję. Zajmujemy się głównie produkcją wyrobów wykonanych ze złota z cyrkoniami, kamieniami naturalnymi oraz brylantami.

  Więcej

KORALIK - Biżuteria
http://koralikplock.pl/index.php
Koralik to doświadczona i prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku, oferująca najwyższej jakości produkty jubilerskie, galanterie porcelanową oraz upominki najlepszych marek.

  Więcej

DIAMOR - Przedsiębiorstwo Jubilerskie
http://www.diamor.pl/
Zasadniczą formą jej działalności jest produkcja najwyższej jakości biżuterii z kamieniami szlachetnymi, głównie brylantami. "Diamor" prowadzi także serwis wyrobów jubilerskich. Dzięki wytrwałości, pracy i talentom twórczym, Diamor osiągnął wysoką pozycję na rynku złotniczym, jest jednym z największych producentów biżuterii z brylantami.

  Więcej

Pracownia Jubilerska KARAT
http://www.jubiler-karat.pl
Nasza Firma rozpoczęła działalność w 1989 roku i od samego początku jej domeną była biżuteria a także związany z nią przerób i naprawa. Nie jesteśmy dużą firmą, lecz solidną, dlatego dla nas nasz Klient jest najważniejszy.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry