Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Oski-Bus Tomasz Tyszkiewicz
http://oski-bus.pl/
Zajmujemy się przewozem osób, paczek, przesyłek oraz przeprowadzkami . Obsługujemy klientów na terenie Polski, Niemiec, Belgii I Holandii. Działamy w systemie (door to door) . Oferujemy fachową obsługę z długoletnim doświadczeniem. Busy wyposażone są w klimatyzację , DVD, WiFi. Klienci są indywidualnie ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków (NW). Dla stałych klientów oferujemy 6 przejazd z rabatem 50%. Oferujemy wyjazdy grupowe na lotniska, imprezy okolicznościowe i inne. Grupy powyżej 5 osób, w każdy region Europy.

  Więcej

Przewóz krajowy i zagraniczny - Classic Bus Płock
http://classicbus.pl/
Firma CLASSIC BUS pochodzi z Płocka, ale świadczy usługi na terenie całej Polski. Posiadamy licencję na przewóz międzynarodowy osób oraz certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym osób. Chcąc sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów stawiamy na bezpieczeństwo, zadowolenie oraz wysoką jakość świadczonych usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a dla każdego klienta przygotujemy indywidualną ofertę.

  Więcej

Wynajem autokarów i busów – firma EkoBus z Płocka
http://www.ekobus.pl/
Przedsiębiorstwo EkoBus posiada swoją siedzibę w Płocku. Nasze usługi obejmują przewóz osób, wynajem autobusów okolicznościowych i busów do ślubu lub na inne okazje. Prowadzimy wypożyczalnię busów, samochodów i autokarów, w której znajdziesz pojazdy sprawne i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa.

  Więcej

Płocki Serwis Komunikacyjny
http://plockibus.pl/
Prywatny serwis miłośników komunikacji miejskiej.

  Więcej

Płockie Forum Komunikacyjne
http://plockibus.phorum.pl/
Prywatne forum o transporcie publicznym w Płocku i okolicach

  Więcej

Galeria Płockich Autobusów
http://gpa.mazowsze.pl/
Zakres Galerii skupia się przede wszystkim na szeroko pojętej komunikacji zbiorowej w Płocku. W Galerii znajdują się także zdjęcia autobusów z innych miast i miejscowości, głównie z województwa mazowieckiego. Zdjęcia może zamieszczać każdy zarejestrowany użytkownik.

  Więcej

ADSAJ-TRANS. s.c.
http://adsajtrans.pl
Dysponujemy szeroko rozwiniętą flotą: busy i autokary od 7-52 osób. Możemy przewieźć dowolną liczbę pasażerów.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry