Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Gabinet Stomatologiczny - Bożena Wojtczak
http://www.bozenawojtczak.pl/
Doświadczona i skuteczna stomatolog oraz dentysta protetyk Bożena Wojtczak z Płocka. Masz problem z zębem? Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego, który mieści się przy ul. Królewieckiej 25/7. Oferujemy najwyższej klasy opiekę stomatologiczną świadczoną przez najlepszego dentystę w Płocku!

  Więcej

Prywatne Pogotowie Stomatologiczne w Płocku
http://dentusplock.pl/
Prywatne Pogotowie Stomatologiczne w Płocku codziennie w godz.20-22

  Więcej

Stomatologia Krzescy - stomatolog, dentysta Płock
http://krzescy-stomatologia.pl/
Gabinet stomatologiczny w płocku istnieje od 1984. Prowadzi go małżeństwo stomatologów Elżbieta i Jan Krzescy. Posiadamy nowoczesny sprzęt m. in. wysokiej klasy fotele stomatologiczne, cyfrowy aparat rentgenowski, generator ozonu, kamera wewnątrzustna itp.

  Więcej

Klident - Gabinet stomatologiczny - Płock
http://klident.pl/
W naszym gabinecie zajmujemy się stomatologią ogólną, ze szczególnym uwzględnieniem; , stomatologii estetycznej, protetyki,stomatologii zachowawczej. Staramy się, aby KLIDENT był nowoczesną firmą stomatologiczną, podążającą za ciągłym rozwojem współczesnej stomatologii.

  Więcej

Przybysz - Stomatologia
http://przybysz-stomatologia.pl/
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu na kompleksową opiekę stomatologiczną dzieci i dorosłych.

  Więcej

Gabinet dentystyczny - Ewa Wnuk | Stomatologia Płock
http://www.ewawnuk.pl/
Zapraszam do Gabinetu Dentystycznego w centrum Płocka, gdzie w miłej, przyjaznej atmosferze otoczymy opieką dzieci, rodziców i ich dziadków. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt np. Radiowizjograf ProSensor firmy Planmeca(dawka promieniowania jest o 90% niższa od zdjęcia RTG wykonywanego metodą tradycyjną) dzięki któremu na miejscu możemy wykonać zdjęcie diagnostyczne.

  Więcej

Centrum Medyczne Borowiczki Sp. z o.o.
http://www.borowiczki.pl/
Minęło już 10 lat jak Centrum Medyczne Borowiczki Sp. z o.o. niesie pomoc ludziom chorym. Od 2000 roku mamy podpisanych kilka umów z kasą chorych, obecnie z NFZ. Przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00. Zakład zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Charakterystyczną cechą jest miła wręcz domowa atmosfera w zakładzie.

  Więcej

Prywatny gabinet stomatologiczny Dent-Gibek - Sławomir Gibek
http://gibek.pl/
Jestem absolwentem AM w Łodzi i od 1980 roku praktykującym lekarzem stomatologiem. Gabinet stomatologiczny Dent-Gibek to nowoczesność w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem. Z wyjątkową starannością podchodzę do wykonywanych przeze mnie zabiegów. Regularnie uczestniczę w szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje zawodowe. Moim pacjentom zapewniam opiekę na najwyższym poziomie, indywidualne podejście, profesjonalizm, najlepszą jakość i długotrwałe efekty leczenia.

  Więcej

Centrum Stomatologiczne - Petromedika Płock
http://www.petromedika.pl/
Działamy od 1996r. Rozpoczynaliśmy od dwóch stanowisk pracy dla lekarza stomatologa. Obecnie posiadamy siedem, w dwóch miejscach w różnych rejonach miasta Płocka.

  Więcej

Gabinet Stomatologiczny Ma-Dent
http://madentplock.pl/
Gabinet Stomatologiczny Ma-Dent to miejsce, w którym znajdziecie Państwo rozwiązanie wszystkich problemów dotyczących jamy ustnej. W estetycznym wnętrzu gabinetu możemy zaproponować Państwu kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie, zapewniającym komfort i eliminującym do minimum stres związany z wizytą.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry