Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Płocki Ośrodek Edukacji - IMPULS
http://poe.home.pl/
PŁOCKI OŚRODEK EDUKACJI IMPULS prowadzi działalność skierowaną do nauczycieli, dyrektorów, pracowników nadzorujących i prowadzących szkoły i placówki, pedagogów i psychologów szkolnych w szkołach i innych placówkach oświatowych, nauczycieli-instruktorów placówek wychowania pozaszkolnego a także pracowników różnych firm i instytucji oraz osób zainteresowanych.

  Więcej

SPACE – Kursy Wspinaczkowe - Błażej Pawłowski
http://space-szkola.pl/
Nazywam się Błażej Pawłowski, jestem instruktorem wspinaczki z uprawnieniami państwowymi. Oferuję szkolenia i kursy dla początkujących, i tych którzy wspinają się od jakiegoś czasu. Zapewniam świetną atmosferę i elastyczne podejście – zależy mi abyście wspominali wspólnie spędzony czas jak najmilej.

  Więcej

Centrum Języków Obcych - YLC
http://www.ylc.pl/pl/
Centrum Języków Obcych YLC jest nowoczesną szkołą językową działającą od 1999 roku. YLC uczy wybranych języków obcych, spośród których największą popularnością cieszą się kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, i rosyjskiego. Sukcesywnie rozszerzamy wachlarz naszych usług tak, aby każdy nasz klient mógł wybrać odpowiednią dla siebie formę kursu, czas trwania, jak i jego intensywność.

  Więcej

Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku
http://zsberg.edu.pl
Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku to szkoła istniejąca od 1923 roku, położona na terenie gostynińsko-włocławskiego parku krajobrazowego. Kształcimy młodzież i dorosłych.

  Więcej

Kursy i Szkolenia Płock
http://szkolenia.plock.pl
Ośrodek Rzeczoznawstwa i Postępu Technicznego SIMP-ZORPOT

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry