Stron w katalogu
( ( ( ( ( ( ( ( ( (
) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Biuro rachunkowe Płock - Ilona Iwaniak
http://www.iwaniakplock.pl/
Biuro rachunkowe księgowej Ilony Iwaniak oferuje firmom z regionu stałą współpracę związaną z prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych, takich jak: prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych PIT, CIT, sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE. Dodatkowo biuro rachunkowe Ilony Iwaniak oferuje także pomoc księgową osobom prywatnym, które chcą dokonać rocznego rozliczenia z fiskusem. Dla osób pracujących za granicą księgowa Ilona Iwaniak proponuje rozliczenia rocznych dochodów, co umożliwi im zwrot podatku z zagranicy. Osoby zainteresowaną ofertą biura zapraszamy do odwiedzin siedziby mieszczącej się przy ulicy Chopina 57/1 w Płocku.

  Więcej

Biuro Rachunkowe Płock - Twoja Księgowa Katarzyna Zielińska
http://www.twojaksiegowa.priv.pl/
Biuro rachunkowe Twoja Księgowa Katarzyna Zielińska z siedzibą w Płocku. Zapewnia kompleksowe usługi rozliczeniowo - księgowo - płacowe. Nasza oferta skierowana jest do małych, średnich jak i dużych firm o różnych formach prawnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, które poparte jest certyfikatem Ministra finansów nr 45263/2010 oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

  Więcej

Biuro Rachunkowe PLUS s.c.
http://www.biurplus.pl/
Nasze biuro rachunkowe oferuje pełne usługi w zakresie prowadzenia rachunkowości małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy pomoc przy zakładaniu działalności poprzez rożnego rodzaju formy wsparcia, naszym celem jest wsparcie klientów we wszystkich aspektach prowadzenia działalności.

  Więcej

Delta - biuro rachunkowe Płock
http://deltaplock.pl/
Biuro rachunkowe DELTA z Płocka oferuje: prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT, prowadzenie ewidencji środków trwałych, reprezentację klienta przed ZUS, US podczas kontroli, a także rozliczanie VAT rolników.

  Więcej

Usługi Birdteam - Centrum Usług Dla Biznesu- Biuro Rachunkowe Płock
http://birdteam.pl/
Usługi Birdteam - Centrum Usług Dla Biznesu- Biuro Rachunkowe Płock

  Więcej

Biuro Rachunkowe IN PLUS Agnieszka Mielczarek
http://www.inplus-plock.pl
Biuro rachunkowe IN PLUS prowadzi kompleksową obsługę w zakresie księgowości oraz doradztwa podatkowego. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i do osób fizycznych.

  Więcej

Fin-Info Biuro Rachunkowe mgr Urszula Bieniek
http://www.fin-info.pl
Fin-Info to doświadczony i wykwalifikowany zespół profesjonalistów, świadczących usługi księgowości na najwyższym poziomie. Od ponad kilku lat zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa finansowego i gospodarczego.

  Więcej

K&K Biuro Rachunkowe
http://www.kkrawiec.pl
Wychodząc na przeciw Klientom, którzy rozpoczynają działalność gospodarczą oraz Klientom, którzy poszukują w pełni profesjonalnego i licencjonowanego Biura Rachunkowego prezentujemy ofertę naszego Biura, jako przyszłego partnera w rozwoju Państwa firmy.

  Więcej

Kancelaria Finansowa - Ewa Drzewiecka
http://www.kancelaria-ed.pl
Kancelaria Finansowa Ewa Drzewiecka - specjalizujemy się w obsłudze finansowej zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Wieloletnie, zawodowe doświadczenie właścicielki zaowocowało uruchomieniem kancelarii zajmującej się kompleksową obsługą finansową. Kancelaria w ofercie dla Klientów posiada pełną ofertę UBEZPIECZENIOWĄ i PODATKOWĄ.

  Więcej

Płockie Biuro Rachunkowe – Justyna Lesiuk
http://lesiuk.com.pl
JL Biuro Rachunkowe jest firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo–podatkową swoich klientów. Szczególny nacisk jest kładziony na dostarczanie informacji finansowej niezbędnej do zarządzania, zapewnienie bezpieczeństwa fiskalnego firmy i uwolnienie Klienta od czynności księgowych.

  Więcej

O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
strzałka do góry